ODDZIAŁ WARSZAWA

WWW.SZALUNKOWNIA/SZALUNKI-WARSZAWA

22 299 41 41

OGRODOWA 1, 05-850 JAWCZYCE
WARSZAWA-ZACHÓD (PRZY WĘŹLE S8)

PRZEJDŹ DALEJ
PROWADŹ GPS

ODDZIAŁ ŁÓDŹ

WWW.SZALUNKOWNIA/SZALUNKI-LODZ

22 299 41 41

POSADA 4A, 95-006 POSADA
ŁÓDŹ

PRZEJDŹ DALEJ
PROWADŹ GPS

ODDZIAŁ ŚLĄSK

WWW.SZALUNKOWNIA/SZALUNKI-SLASK

OTWARCIE III KWARTAŁ 2023

ODDZIAŁ WROCŁAW

WWW.SZALUNKOWNIA/SZALUNKI-WROCLAW

OTWARCIE III KWARTAŁ 2023

JAK WYNAJĄĆ I ZWRÓCIĆ

Szalunki Systemowe w 6 prostych krokach:

NASZ SKLEP

zapoznaj się z szeroką bazą produktów
do szalowania i betonowania

PRZEJDŹ DO SKLEPU

O FIRMIE

Szalunkownia

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą profesjonalnych szalunków budowlanych. Certyfikowane i uniwersalne systemy szalunkowe naszej firmy idealnie sprawdzą się zarówno do prostszych robót jak i skomplikowanych konstrukcji. Oferujemy transport, rozładunek, załadunek na terenie całego kraju wraz z montażem i demontażem.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

10 lat doświadczenia
na rynku budowlanym w Polsce

Sieć punktów
i własny dział Handlowy obejmujący obszar całego kraju

Setki poleceń
od stałych i zadowolonych Klientów

Kompleksowa oferta
Systemy Szalunkowe i Materiały Żelbetowe w jednym miejscu

CO NAS WYRÓŻNIA?

U nas uzyskasz konkurencyjną cenę wynajmu Szalunków Systemowych i ich transportu

Posiadamy lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe Szalunki Systemowe

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt do wieloletniego użytku

Nasze Szalunki Systemowe są proste w montażu i demontażu

We własnym zakresie organizujemy dostawę i odbiór sprzętu

W naszej ofercie znajdziesz również materiały, akcesoria i narzędzia do żelbetu

WIĘCEJ KORZYŚCI

NASZE SZALUNKI

REFERENCJE

FILM

Z PLACU BUDOWY

NASZ YOUTUBE

DARMOWA WYCENA

Dowiedz się więcej: Polityka Prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Z ŻELBETEM

Szalunki Warszawa – szalunki-wwa.pl
Szalunki Łódź – szalunkownia-lodz.pl
Szalunki Śląsk – szalunki-slask.pl
Szalunki Gliwice – szalunki-gliwice.pl
Szalunki Częstochowa – szalunki-czestochowa.pl

Szalunki Koszalin – szalunki-koszalin.pl
Szalunki Szczecin – szalunki-szczecin.pl
Szalunki Kraków – szalunki-krakow.pl
Szalunki Kielce – szalunki-kielce.pl
Szalunki Toruń – szalunki-torun.pl

Szalunki Rzeszów – szalunki-rzeszow.pl
Szalunki Olsztyn – szalunki-olsztyn.pl
Szalunki Opole – szalunki-opole.pl
Szalunki Katowice – szalunki-katowice.pl
Szalunki Radom – szalunki-radom.pl

Szalunki Bydgoszcz – szalunki-bydgoszcz.pl
Szalunki Białystok – szalunki-bialystok.pl
Szalunki Rybnik – szalunki-rybnik.pl
Szalunki Bielsko – szalunki-bielsko.pl
Szalunki Poznań – szalunki-poznan.pl

Szalunki Gdańsk – szalunki-gdansk.pl
Szalunki Gdynia – szalunki-gdynia.pl
Szalunki Trójmiasto – szalunki-trojmiasto.pl
Szalunki Lublin – szalunki-lublin.pl
Szalunki Wrocław – wroclaw-szalunki.pl

WŁAŚCICIEL

CARCON SP. Z O.O.
00-020 WARSZAWA
UL. CHMIELNA 2/31
NIP: 5252641209

All Rights Reserved 2022 — www.szalunkownia.pl