SZALUNKOWNIA WARSZAWA

ul. Ogrodowa 1, 05-850 Jawczyce
(Warszawa-Zachód), czynne pon-pt 8:00-16:00

Zmień oddział

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Do wykonania prac budowlanych niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt budowlany. Dzięki zastosowaniu elektronarzędzi przeznaczonych do profesjonalnego użytku możesz zadbać o przyśpieszenie robót oraz przeprowadzenie ich na najwyższym poziomie. Zobacz sam, jakie sprzęty możesz znaleźć w naszej ofercie.

Wynajem sprzętu budowlanego – Warszawa

Specjaliści zajmujący się wznoszeniem budynku często mają zlecenia rozsiane po całej Polsce. Jeśli właśnie zamierzasz wykonać prace budowlane, np. w Warszawie, świetnym pomysłem będzie wynajem sprzętu budowlanego. W ofercie naszej firmy znajdziesz następujące elektronarzędzia:

Wiązarka Max RB441T

Wiązarka Max RB441T to wiązarka Japońskiej firmy Max, do przemysłowego oraz bezprzewodowego wiązania zbrojenia z drutu na szpuli. Szybkość wiązania to jedyne 0,7 sekundy, co pozwala znacząco przyspieszyć prace związane ze zbrojeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TWINTER wiązarka zyskała szybkość oraz siłę wiązania. Wiązarka wyposażona jest w pokrętło, dzięki któremu możemy ustawić aż 10 stopni regulacji siły wiązania. Sprawdza się to na przykład w wiązaniu przewodów ogrzewania podłogowego, gdzie mocne wiązanie jest zbędne. Dzięki pojemniejszemu akumulatorowi, na jednym ładowaniu jesteśmy w stanie wykonać 4000 wiązań. Ładowarka pozwala na naładowanie baterii do 80% w zaledwie 40 min. Dzięki wiązarce Max zbrojenie może kręcić tylko jedna osoba.

Gietarka PRO-42M V2

Gietarka PRO-42M V2 idealnie nadaje się do gięcia stali zbrojeniowej, płaskowników, prętów, drutu, zbrojenia, strzemion o średnicy aż 42mm. Wyposażona w silnik o mocy 3 kW wraz z hamulcem. Zwiększona wytrzymałość giętarki oraz prędkość gięcia 12r/min pozwala na znaczne przyśpieszenie pracy podczas gięcia. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku nożnego lub przycisków na obudowie giętarki. Urządzenie wyposażone jest w pełen komplet trzpieni. Po uzyskaniu odpowiedniego gięcia tarcza wraca do pozycji wyjściowej, co znacznie przyspiesza rozpoczęcie kolejnego gięcia. Dzięki wbudowanemu przyciskowi bezpieczeństwa STOP, jesteśmy w stanie momentalnie zatrzymać maszynę.

Zagęszczarka MVH-508DSZ

Zagęszczarka MVH508DSZ to bardzo ciężka zagęszczarka rewersyjna do zagęszczania wszystkich rodzajów podłoża. Została wyposażona w silnik diesla Hatz 1D81Z o mocy 12,1KM. Waży 525 kg, co czyni ją najcięższą zagęszczarką spośród wszystkich zagęszczarek firmy Mikasa. Dzięki zastosowaniu jednego odlewu dla płyty roboczej oraz korpusu wibratora nie pojawiają się problemy z odkręcaniem korpusu czy wyginaniem płyty roboczej. Dzięki zastosowaniu siły odśrodkowej aż 65 KN oraz maksymalnej prędkości wynoszącej 29m/min zagęszczarka idealnie nadaję się tam, gdzie nie ma możliwości użycia walca, a mianowicie do zagęszczania parkingów, placów, dróg, jak również ław fundamentowych. Do sterowania zagęszczarką służy dźwignia zmiany kierunku. Po zwolnieniu dźwigni maszyna wibruje w miejscu. Zagęszczarka MVH508DSZ wyposażona została w wyświetlacz w celu kontrolowania odpowiednich obrotów silnika zalecanych przez producenta, jak również posiada możliwość sprawdzenia przepracowanych motogodzin w celu wykonania serwisu zagęszczarki.

JAK WYNAJĄĆ I ZWRÓCIĆ

Szalunki Systemowe w 6 prostych krokach:

NASZ SKLEP

zapoznaj się z szeroką bazą produktów
do szalowania i betonowania

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Aleksandra Bęza

Specjalista ds wynajmu i sprzedaży

a.beza@szalunkownia.pl

+48 532-48-01-06

ZAPYTANIE

Aleksandra Dąbrowska

Specjalista ds wynajmu i sprzedaży

a.dabrowska@szalunkownia.pl

+48 731 31-31-91

ZAPYTANIE

CO NAS WYRÓŻNIA?

U nas uzyskasz konkurencyjną cenę wynajmu Szalunków Systemowych i ich transportu

Posiadamy lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe Szalunki Systemowe

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt do wieloletniego użytku

Nasze Szalunki Systemowe są proste w montażu i demontażu

We własnym zakresie organizujemy dostawę i odbiór sprzętu

W naszej ofercie znajdziesz również materiały, akcesoria i narzędzia do żelbetu

WIĘCEJ KORZYŚCI

O FIRMIE

Szalunkownia

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą profesjonalnych szalunków budowlanych. Certyfikowane i uniwersalne systemy szalunkowe naszej firmy idealnie sprawdzą się zarówno do prostszych robót jak i skomplikowanych konstrukcji. Oferujemy transport, rozładunek, załadunek na terenie całego kraju.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

10 lat doświadczenia
na rynku budowlanym w Polsce

Sieć punktów
i własny dział Handlowy obejmujący obszar całego kraju

Setki poleceń
od stałych i zadowolonych Klientów

Kompleksowa oferta
Systemy Szalunkowe i Materiały Żelbetowe w jednym miejscu

ZNAJDŹ ODDZIAŁ

BLISKO CIEBIE

PRZEJDŹ DALEJ

NASZE SZALUNKI

REFERENCJE

FILM

Z PLACU BUDOWY

NASZ YOUTUBE

DARMOWA WYCENA

Dowiedz się więcej: Polityka Prywatności

Zadzwoń: 22 299 41 41

SKONTAKTUJ SIĘ

Z DEDYKOWANYM PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Z ŻELBETEM

Szalunki Warszawa – szalunki-wwa.pl
Szalunki Łódź – szalunkownia-lodz.pl
Szalunki Śląsk – szalunki-slask.pl
Szalunki Gliwice – szalunki-gliwice.pl
Szalunki Częstochowa – szalunki-czestochowa.pl

Szalunki Koszalin – szalunki-koszalin.pl
Szalunki Szczecin – szalunki-szczecin.pl
Szalunki Kraków – szalunki-krakow.pl
Szalunki Kielce – szalunki-kielce.pl
Szalunki Toruń – szalunki-torun.pl

Szalunki Rzeszów – szalunki-rzeszow.pl
Szalunki Olsztyn – szalunki-olsztyn.pl
Szalunki Opole – szalunki-opole.pl
Szalunki Katowice – szalunki-katowice.pl
Szalunki Radom – szalunki-radom.pl

Szalunki Bydgoszcz – szalunki-bydgoszcz.pl
Szalunki Białystok – szalunki-bialystok.pl
Szalunki Rybnik – szalunki-rybnik.pl
Szalunki Bielsko – szalunki-bielsko.pl
Szalunki Poznań – szalunki-poznan.pl

Szalunki Gdańsk – szalunki-gdansk.pl
Szalunki Gdynia – szalunki-gdynia.pl
Szalunki Trójmiasto – szalunki-trojmiasto.pl
Szalunki Lublin – szalunki-lublin.pl
Szalunki Wrocław – wroclaw-szalunki.pl