WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Do wykonania prac budowlanych niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt budowlany. Dzięki zastosowaniu elektronarzędzi przeznaczonych do profesjonalnego użytku możesz zadbać o przyśpieszenie robót oraz przeprowadzenie ich na najwyższym poziomie. Zobacz sam, jakie sprzęty możesz znaleźć w naszej ofercie.

Wynajem sprzętu budowlanego – Warszawa

Specjaliści zajmujący się wznoszeniem budynku często mają zlecenia rozsiane po całej Polsce. Jeśli właśnie zamierzasz wykonać prace budowlane, np. w Warszawie, świetnym pomysłem będzie wynajem sprzętu budowlanego. W ofercie naszej firmy znajdziesz następujące elektronarzędzia:

Wiązarka Max RB441T

Wiązarka Max RB441T to wiązarka Japońskiej firmy Max, do przemysłowego oraz bezprzewodowego wiązania zbrojenia z drutu na szpuli. Szybkość wiązania to jedyne 0,7 sekundy, co pozwala znacząco przyspieszyć prace związane ze zbrojeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TWINTER wiązarka zyskała szybkość oraz siłę wiązania. Wiązarka wyposażona jest w pokrętło, dzięki któremu możemy ustawić aż 10 stopni regulacji siły wiązania. Sprawdza się to na przykład w wiązaniu przewodów ogrzewania podłogowego, gdzie mocne wiązanie jest zbędne. Dzięki pojemniejszemu akumulatorowi, na jednym ładowaniu jesteśmy w stanie wykonać 4000 wiązań. Ładowarka pozwala na naładowanie baterii do 80% w zaledwie 40 min. Dzięki wiązarce Max zbrojenie może kręcić tylko jedna osoba.

Gietarka PRO-42M V2

Gietarka PRO-42M V2 idealnie nadaje się do gięcia stali zbrojeniowej, płaskowników, prętów, drutu, zbrojenia, strzemion o średnicy aż 42mm. Wyposażona w silnik o mocy 3 kW wraz z hamulcem. Zwiększona wytrzymałość giętarki oraz prędkość gięcia 12r/min pozwala na znaczne przyśpieszenie pracy podczas gięcia. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku nożnego lub przycisków na obudowie giętarki. Urządzenie wyposażone jest w pełen komplet trzpieni. Po uzyskaniu odpowiedniego gięcia tarcza wraca do pozycji wyjściowej, co znacznie przyspiesza rozpoczęcie kolejnego gięcia. Dzięki wbudowanemu przyciskowi bezpieczeństwa STOP, jesteśmy w stanie momentalnie zatrzymać maszynę.

Zagęszczarka MVH-508DSZ

Zagęszczarka MVH508DSZ to bardzo ciężka zagęszczarka rewersyjna do zagęszczania wszystkich rodzajów podłoża. Została wyposażona w silnik diesla Hatz 1D81Z o mocy 12,1KM. Waży 525 kg, co czyni ją najcięższą zagęszczarką spośród wszystkich zagęszczarek firmy Mikasa. Dzięki zastosowaniu jednego odlewu dla płyty roboczej oraz korpusu wibratora nie pojawiają się problemy z odkręcaniem korpusu czy wyginaniem płyty roboczej. Dzięki zastosowaniu siły odśrodkowej aż 65 KN oraz maksymalnej prędkości wynoszącej 29m/min zagęszczarka idealnie nadaję się tam, gdzie nie ma możliwości użycia walca, a mianowicie do zagęszczania parkingów, placów, dróg, jak również ław fundamentowych. Do sterowania zagęszczarką służy dźwignia zmiany kierunku. Po zwolnieniu dźwigni maszyna wibruje w miejscu. Zagęszczarka MVH508DSZ wyposażona została w wyświetlacz w celu kontrolowania odpowiednich obrotów silnika zalecanych przez producenta, jak również posiada możliwość sprawdzenia przepracowanych motogodzin w celu wykonania serwisu zagęszczarki.


To wysokiej jakości sprzęt budowlany przeznaczony do wykonywania profesjonalnych robót konstrukcyjnych i remontowych, dzięki wykorzystaniu takich narzędzi z pewnością Twoje zlecenie będzie szybciej zrealizowane.

Wynajem sprzętu budowlanego — Grodzisk Mazowiecki

Wiele osób przed przystąpieniem do prac budowlanych zastanawia się, jakie narzędzia będą potrzebne do ich wykonania. W takim wypadku świetnym pomysłem będzie wypożyczenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. Dowiedz się, jakie zalety niesie za sobą takie rozwiązanie:

  • brak konieczności przewożenia ciężkiego sprzętu

Przy wznoszeniu budynków zlecenia mogą być rozmieszczone po całym województwie, a nawet kraju. Na szczęście podczas robót z dala od Twojej bazy wcale nie musisz przewozić ciężkiego sprzętu przez pół Polski, narażając się na koszty związane z wypożyczeniem busa, aby je wszystkie pomieścić w jednym pojeździe. Do tego nie musisz też ryzykować ich zniszczenia podczas transportu. W końcu, gdy wykonujesz projekt w Grodzisku Mazowieckim, możesz zdecydować na wynajem sprzętu budowlanego w tym mieście. 

  • atrakcyjna alternatywa dla początkujących

Gdy dopiero rozkręcasz swoją firmę budowlaną i jeszcze nie dysponujesz profesjonalnym sprzętem, świetnym pomysłem będzie wynajęcie tych urządzeń, które aktualnie będziesz potrzebować. W ten sposób ich koszt możesz swobodnie umieścić w rozliczeniu dla klienta. To doskonała alternatywa dla zaciągania kredytu, by wykupić wszystkie potrzebne narzędzia.

  • doskonałe rozwiązanie przy okazyjnych zleceniach

Zakres robót budowlanych jest niezwykle szeroki, zupełnie jak stosowane do nich narzędzia. Czasem jednak może trafić się zlecenie, przy którym występują dodatkowe czynności, nienależące do typowych usług, jakie wykonuje Twoja firma. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wynajem sprzętu budowlanego. Płacisz za nie tylko przez czas wynajmu, a po zakończonym zleceniu nie musisz już ponosić tego kosztu.

  • możliwość wynajmu sprzętu budowlanego najwyższej jakości

Ogromnym atutem skorzystania z oferty wynajęcia sprzętu jest wysoka jakość narzędzi. Dzięki temu możesz także wypróbować, jak danym urządzeniem się pracuje, zanim zdecydujesz się na jego zakup 

  • brak potrzeby wyodrębnienia osobnego miejsca na przechowywanie narzędzi

Profesjonalny sprzęt budowlany może mieć spore gabaryty, a w przerwie pomiędzy zleceniami, lub gdy nie jest już potrzebny, należy mu zapewnić bezpieczne miejsce do przechowywania. Na szczęście taki problem nie występuje u osób, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty wynajmu sprzętu budowlanego.

  • sprzęt, który działa bez zarzutu

Wraz z eksploatacją, właściwości każdego urządzenia mogą ulec pogorszeniu. W przypadku osób, które wypożyczają sprzęt budowlany, taki problem nie występuję. Elektronarzędzia budowlane dostępne do wynajmu mają sprawdzony stan, dzięki czemu działają z pełną efektywnością.

To tylko kilka zalet, które niesie za sobą skorzystanie z oferty wynajmu sprzętu budowlanego. Sprawdź sam, jak świetnie działają dostępne u nas urządzenia.

Wynajem sprzętu budowlanego dla osób prywatnych – Piaseczno

Choć wynajem sprzętu budowlanego to świetna oferta dla profesjonalnych firm budowlanych, to najbardziej na niej skorzystają osoby prywatne, np. w Piasecznie. Z czego to wynika? Otóż przy remoncie lub budowie domu może pojawić się potrzeba wykorzystania specjalistycznych elektronarzędzi. Natomiast z pewnością po zakończeniu czynności, taki sprzęt nie znajdzie już zastosowania w przydomowym warsztacie. Dlatego każdej osobie prywatnej poleca się wynajem sprzęt budowlanego, zamiast kosztownego zakupu.

Wynajem sprzętu budowlanego dla każdego – Legionowo

Bez względu na to czy oferujesz usługi budowlane, np. w Legionowie czy jesteś prywatną osobą, która zamierza wykonać renowację, to wynajem sprzętu budowlanego może być najlepszym rozwiązaniem. To świetny sposób na efektywniejsze wykonanie prac konstrukcyjnych lub remontowych, bez konieczności ponoszenia dużych wydatków na sprzęt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wynajem sprzętu budowlanego!

Skontaktuj się z nami

Sprzęt najlepszej klasy!

Tom, Domy energooszczędne