Sprzęt budowlany

/Sprzęt budowlany
Sprzęt budowlany2022-04-12T13:44:23+02:00

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Wiązarka Max RB441T

Wiązarka Max RB441T to wiązarka Japońskiej firmy Max, do przemysłowego oraz bezprzewodowego wiązania zbrojenia z drutu na szpuli. Szybkość wiązania to jedyne 0,7 sekundy, co pozwala znacząco przyspieszyć prace związane ze zbrojeniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TWINTER wiązarka zyskała szybkość oraz siłę wiązania. Wiązarka wyposażona jest w pokrętło, dzięki któremu możemy ustawić aż 10 stopni regulacji siły wiązania. Sprawdza się to na przykład w wiązaniu przewodów ogrzewania podłogowego, gdzie mocne wiązanie jest zbędne. Dzięki pojemniejszemu akumulatorowi, na jednym ładowaniu jesteśmy w stanie wykonać 4000 wiązań. Ładowarka pozwala na naładowanie baterii do 80% w zaledwie 40 min. Dzięki wiązarce Max zbrojenie może kręcić tylko jedna osoba.

Gietarka PRO-42M V2

Gietarka PRO-42M V2 idealnie nadaje się do gięcia stali zbrojeniowej, płaskowników, prętów, drutu, zbrojenia, strzemion o średnicy aż 42mm. Wyposażona w silnik o mocy 3 kW wraz z hamulcem. Zwiększona wytrzymałość giętarki oraz prędkość gięcia 12r/min pozwala na znaczne przyśpieszenie pracy podczas gięcia. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku nożnego lub przycisków na obudowie giętarki. Urządzenie wyposażone jest w pełen komplet trzpieni. Po uzyskaniu odpowiedniego gięcia tarcza wraca do pozycji wyjściowej, co znacznie przyspiesza rozpoczęcie kolejnego gięcia. Dzięki wbudowanemu przyciskowi bezpieczeństwa STOP, jesteśmy w stanie momentalnie zatrzymać maszynę.

Zagęszczarka MVH-508DSZ

Zagęszczarka MVH508DSZ to bardzo ciężka zagęszczarka rewersyjna do zagęszczania wszystkich rodzajów podłoża. Została wyposażona w silnik diesla Hatz 1D81Z o mocy 12,1KM. Waży 525 kg, co czyni ją najcięższą zagęszczarką spośród wszystkich zagęszczarek firmy Mikasa. Dzięki zastosowaniu jednego odlewu dla płyty roboczej oraz korpusu wibratora nie pojawiają się problemy z odkręcaniem korpusu czy wyginaniem płyty roboczej. Dzięki zastosowaniu siły odśrodkowej aż 65 KN oraz maksymalnej prędkości wynoszącej 29m/min zagęszczarka idealnie nadaję się tam, gdzie nie ma możliwości użycia walca, a mianowicie do zagęszczania parkingów, placów, dróg, jak również ław fundamentowych. Do sterowania zagęszczarką służy dźwignia zmiany kierunku. Po zwolnieniu dźwigni maszyna wibruje w miejscu. Zagęszczarka MVH508DSZ wyposażona została w wyświetlacz w celu kontrolowania odpowiednich obrotów silnika zalecanych przez producenta, jak również posiada możliwość sprawdzenia przepracowanych motogodzin w celu wykonania serwisu zagęszczarki.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt najlepszej klasy!

Tom, Domy energooszczędne
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia polityki prywatności. Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Zgoda