KLEJE

  • Dwuskładnikowy klej epoksydowy służący do wklejania korków betonowych. Wydajność kleju to maks. 500 szt. Opakowanie 5 kg.
  • Elastyczny klej do połączeń konstrukcyjnych. Klej do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Nadaje się do klejenia parapetów, progów, stopni schodów, listew przypodłogowych i ochronnych, płyt i paneli ściennych, elewacyjnych, elementów prefabrykowanych itp. Opakowanie 300 ml.
  • Elastyczny klej do połączeń konstrukcyjnych. Klej do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Nadaje się do klejenia parapetów, progów, stopni schodów, listew przypodłogowych i ochronnych, płyt i paneli ściennych, elewacyjnych, elementów prefabrykowanych itp. Opakowanie 600 ml.
  • Klej uniwersalny o dużej przyczepności i sile klejenia. Idealny do mocowania detali takich jak listwy przypodłogowe, ramki drewniane, płytki  terakoty, profile z twardego PCW, moduły i panele z polistyrenu, kasetony polistyrenowe oraz inne elementy drewniane. Opakowanie 100 g.
  • Klej rozpuszczalnikowy o wysokiej wytrzymałości końcowej. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Nadaje się do klejenia: listew przypodłogowych, drewnianych ram, listew, łat, paneli, elementów dekoracyjnych, profili z twardego PCW, okładzin ściennych, metalowych narożników ochronnych. Opakowanie 290 ml.
  • Klej uniwersalny i kit uszczelniający w jednym. Nadaje się do klejenia parapetów, progów, stopni, listw przyściennych, płyt ochronnych i okładzinowych, elementów prefabrykowanych itp. Opakowanie 300 ml.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia polityki prywatności. Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Zgoda